Kayla uit Scherpenheuvel-Zichem zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken met anaal' in ruil voor: 'fietsband plakken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.
Ik heb een plas water onder mijn badkuip, waar ik niet goed van word... Fix jij het ? Dan gaan we daarna samen in bad, zodat ik je terug kan betalen.
Contact met TonkeMijn tuin is een grote puinhoop en moet dringend onder handen genomen worden. Als jij mij komt helpen mag je mij na afloop zelf helemaal onder handen nemen... Deal?
Meer over JeltsjeIk laat me gratis neuken door de man die mij binnenkort kan komen helpen bij mijn verhuizing. Ik heb niet veel spullen meer, maar wel wat zware meubels.
Klusjes voor FieneIk ga verhuizen, maar ik heb niet de middelen om dat te doen. Ik heb niet zoveel spullen, dus ik zoek iemand die me kan helpen, in ruil voor twee uur sex, inclusief anaal.
Klusjes voor Wendela