Borsten betasten van Angelieke uit Terneuzen voor vaatwasser repareren

Sex date met Angelieke

Angelieke uit Terneuzen zoekt in de regio Zeeland een handige man die ze in natura wil betalen met 'borsten betasten' in ruil voor: 'vaatwasser repareren'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Heren, mijn vaatwasser is stuk en een professionele reparatie is te duur voor mij. Wie kan mij helpen en wie accepteert een kleine vergoeding in natura? Alleen als het werkt!
Naam:
Angelieke
Plaats:
Terneuzen
Klus:
Vaatwasser repareren
Regio:
Zeeland
Beloning:
Borsten betasten
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Angelieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Lieke · Noord-Beveland, Zeeland
Klus: Stuccen
Beloning: Neuken

Dit is wat ik je kan bieden in ruil voor een muur van 2m50 bij 3m die helemaal gestuced moet worden. Geen idee hoe lang dat duurt, maar als het klaar is ben ik even helemaal van jou ;)

Klussen voor Lieke
Zwaantje · Scherpenheuvel-Zichem, Vlaams-Brabant
Beloning: Neuken

Zou iemand mij kunnen helpen bij het ophangen van een grote kristallen kroonluchter? Het lukt me nooit zelf... Ik zal je belonen in natura. Of met geld als je dat liever hebt :/

Klusjes voor Zwaantje
Eline · Deinze, Oost-Vlaanderen
Beloning: Neuken

Ik ben op zoek naar een man die een kraan kan installeren bij mij thuis en daar geen geld voor vraagt maar als beloning een potje wil vrijen met mij, alleenstaande jonge moeder.

Klusjes voor Eline
Ilza · Zutphen, Gelderland
Beloning: Blowjob

Ik probeer mijn auto te starten maar hij doet het niet. En ik heb geen geld om naar een garage te gaan. Wie kan mij helpen? Wie kan ik in ruil voor hulp klaar likken?

Klussen voor Ilza
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.