Neuken met Hennieke uit Leuven voor tuin harken

Contact met Hennieke

Hennieke uit Leuven zoekt in de regio Vlaams-Brabant een handige man die ze in natura wil betalen met 'neuken' in ruil voor: 'tuin harken'! Reageer op haar advertentie als het jou geil lijkt.

Hoi hoi, ik sta al een tijdje droog en deze site leek me erg leuk qua concept! Mijn klusje is om mijn tuin te komen harken en daarna... je beloning in mijn slaapkamer :))
Naam:
Hennieke
Plaats:
Leuven
Klus:
Tuin harken
Regio:
Vlaams-Brabant
Beloning:
Neuken
Werkduur:
1 uur
Leg hier contact met Hennieke:
Bekijk ook deze oproepjes van geile vrouwen die sex voor een klus bieden
Arike · Kaag en Braassem, Zuid-Holland
Beloning: Blowjob

Ik zit met een verstopte afvoer en ik krijg die op geen manier schoon. Ik heb er dan ook geen gereedschap voor. Kan iemand mij helpen? Als het opegelost is zal ik je pijpen.

Klusjes voor Arike
Tialda · Goeree-Overflakkee, Zuid-Holland
Beloning: Neuken

Ben jij goed in het leggen van laminaat? Kom mij dan eens helpen! Gratis? Ja, uiteraard! Waarom zou ik? Nou, omdat je an afloop met mij een lekker nummertje mag maken, als beloning :D

Klusjes voor Tialda
Rosemijn · Lier, Antwerpen
Beloning: Neuken

Mijn grasmaaier is kapot en ik heb geen geld voor een nieuwe. Kan ik hier iemand overhalen om bij mij het gras te komen maaien? In ruil voor een lekker nummertje na afloop?

Meer over Rosemijn
Lysanne · Veere, Zeeland

Ik heb een flinke schilderklus voor een liefhebber... Helaas geen geld voor een pro, maar wel een lichaam dat ik je aanbied wanneer de klus geheel geklaard is..

Sexdating met Lysanne
Deze website bevat spannende sexdating fantasieën om je te inspireren om te kijken bij echte sexdating websites waar men contact kan leggen met duizenden profielen.